KULLANIM KOŞULLARI

Sio Bilişim’e hoş geldiniz! Sio Bilişim ve ortakları, aşağıdaki koşullara tabi olarak size hizmet sağlar.
Bu web sitesini ziyaret eder ve alışveriş yaparsanız, bu koşulları kabul etmiş olursunuz. Lütfen bunları dikkatlice okuyunuz.

GİZLİLİK

Sio Bilişim olarak, kullanıcılarımızın hizmetlerimizden güvenli ve eksiksiz şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla sitemizi kullanan üyelerimizin gizliliğini korumak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda, işbu Sio Bilişim Gizlilik Politikası (“Politika”), üyelerimizin kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ile tamamen uyumlu bir şekilde işlenmesi ve kullanıcılarımızı bu bağlamda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. siobilisim.com çerez politikası İşbu Politikanın ayrılmaz parçasıdır.

ELEKTRONİK İLETİŞİM

Sio Bilişim’i ziyaret ettiğinizde veya bize e-posta gönderdiğinizde, bizimle elektronik olarak iletişim kuruyorsunuz. Bizden elektronik olarak iletişim almayı kabul ediyorsunuz. Sizinle e-posta yoluyla veya bu siteye bildirimler göndererek iletişim kuracağız. Size sağladığımız tüm sözleşmelerin, bildirimlerin, açıklamaların ve diğer iletişimlerin, bu tür iletişimlerin yazılı olmasına ilişkin herhangi bir yasal gerekliliği elektronik iletişim olarak karşıladığını kabul edersiniz.

TELİF HAKKI

Bu sitede yer alan metin, grafikler, logolar, düğme simgeleri, resimler, ses klipleri, dijital indirmeler, veri derlemeleri ve yazılım gibi tüm içerik, Sio Bilişim veya içerik tedarikçilerinin mülkiyetindedir ve uluslararası telif hakkı yasalarıyla korunmaktadır. Bu sitedeki tüm içeriğin derlenmesi Sio Bilişim’in münhasır mülkiyetindedir, bu koleksiyon için telif hakkı sahibi Sio Bilişim’dir ve uluslararası telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır.

TİCARET MARKALARI

Sio Bilişim’in ticari markaları ve ticari takdim şekli, Sio Bilişim olmayan herhangi bir ürün veya hizmetle bağlantılı olarak, müşteriler arasında karışıklığa neden olabilecek herhangi bir şekilde veya Sio Bilişim’i küçük düşüren veya itibarını zedeleyecek herhangi bir şekilde kullanılamaz. Bu sitede görünen Sio Bilişim veya yan kuruluşlarına ait olmayan diğer tüm ticari markalar, Sio Bilişim veya iştirakleri ile bağlantısı, bağlantısı veya sponsorluğu bulunmayan ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

LİSANS VE SİTE ERİŞİMİ

Sio Bilişim, size bu siteye erişim ve kişisel kullanım için sınırlı bir lisans verir ve Sio Bilişim’in açık yazılı onayı dışında siteyi veya herhangi bir bölümünü indirmemeniz (sayfa önbelleğe alma dışında) veya değiştirmemeniz için. Bu lisans, bu sitenin veya içeriğinin herhangi bir yeniden satışını veya ticari kullanımını içermez: herhangi bir ürün listesinin, açıklamasının veya fiyatının herhangi bir şekilde toplanması ve kullanımı: bu sitenin veya içeriğinin herhangi bir türev kullanımı: hesap bilgilerinin indirilmesi veya kopyalanması. başka bir tüccarın yararı: veya herhangi bir veri madenciliği, robot veya benzer veri toplama ve çıkarma araçlarının kullanımı. Bu site veya bu sitenin herhangi bir kısmı, Sio Bilişim’in açık yazılı izni olmadan çoğaltılamaz, kopyalanamaz, satılamaz veya herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz. Sio Bilişim ve ortaklarımızın ticari markalarını, logosunu veya diğer tescilli bilgilerini (resimler, metin, sayfa düzeni veya form dahil) dahil etmek için açık yazılı izin olmaksızın çerçeveleme veya çerçeveleme tekniklerini kullanamazsınız. Sio Bilişim’in açık yazılı izni olmadan Sio Bilişim’in adını veya ticari markalarını kullanan herhangi bir meta etiket veya başka “gizli metin” kullanamazsınız. Herhangi bir yetkisiz kullanım Sio Bilişim tarafından verilen izin veya lisansı sona erdirir. Bağlantı Sio Bilişim’i, ortaklarını veya ürünlerini veya hizmetlerini yanlış, yanıltıcı, aşağılayıcı veya başka bir şekilde saldırgan şekilde göstermediği sürece Sio Bilişim’in ana sayfasına bir köprü oluşturmak için sınırlı, geri alınabilir ve münhasır olmayan bir hak verilir. Açıkça yazılı izin olmaksızın, herhangi bir Sio Bilişim logosunu veya diğer tescilli grafiği veya ticari markayı bağlantının bir parçası olarak kullanamazsınız.

ÜYELİK HESABINIZ

Bu siteyi kullanırsanız, hesabınızın ve şifrenizin gizliliğini korumaktan ve bilgisayarınıza erişimi kısıtlamaktan sorumlusunuz ve hesabınız veya şifreniz altında gerçekleşen tüm faaliyetlerin sorumluluğunu kabul edersiniz. 18 yaşın altındaysanız, web sitemizi yalnızca bir ebeveynin veya velinin katılımıyla kullanabilirsiniz. Sio Bilişim ve ortakları, tamamen kendi takdirine bağlı olarak hizmeti reddetme, hesapları sonlandırma, içeriği kaldırma veya düzenleme veya siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

SORULARINIZ VE ÖNERİLERİNİZ

Kullanım Koşullarımız, Gizlilik Politikamız veya politikayla ilgili diğer materyaller ile ilgili sorular, üst menüdeki “Bizimle İletişime Geçin” bağlantısı tıklanarak destek ekibimize yönlendirilebilir. Veya bize e-posta gönderebilirsiniz: info@siobilisim.com

Konuşmayı Başlat
Bize Ulaşın.
Merhaba!
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?