Sio Bilişim Hakkında

HAKKIMIZDA

Sio Bilişim dijital arenada kurumsal internet hizmetleri vererek, sektörün önde gelen web uygulama firmaları arasında yerini almıştır. Web sitesi tasarımı, içerik yönetim sistemleri, internet reklamcılığı, arama motoru optimizasyonu, kurumsal kimlik çalışmaları, grafik tasarımı hizmetlerini, etkin ve yalın bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Sio Bilişim profesyonel web tasarımları ile müşterilerinin internet ortamında bilinirliğini arttırarak, profesyonel kurumsal kimliklerini destekleyerek sanal ortamda da güçlü olmalarını sağlamayı kendisine ilke edinmiştir. Yeni nesil internet çalışmalarının içinde var olup, tasarımlarında etkin çözümler üretirken her zaman en yeni ve en yüksek teknolojilerin uygulayıcısı olmuştur.

Vizyon

Sio Bilişim kurulduğu günden bugüne kadar ki süresinde, bulunduğu projelerde çözüm odaklı çalışmış ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı başarmış bir firmadır. Yüksek hedeflerle ve ideallerle kuruldu. Bu yolda her geçen gün ilerliyoruz. Önce güvenilir bir iş ortağı olduğumuzu kanıtladık. Ekibimizi yeni projelerle birlikte büyüttük ve daha büyük projelere hazırlanıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana yeni projelerimiz üzerinde de çalışıyoruz. Gelecekte kendimizi dünya çapında ürünlere sahip ve teknolojiyi üreten bir noktada görmek istiyoruz. Hedefimize doğru kararlılıkla ilerliyoruz.

Misyon

Müşterilerine en iyiyi sunmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirdiği özel felsefesiyle, kurulduğu günden bugüne, bizlerle çalışmayı seçmiş bütün müşterilerine üst düzey hizmet sunmuştur. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde takipçi iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri bulunmaktadır.

Yenilenen teknolojiler ve sürekli değişen koşullar sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olur. Bizler de her geçen gün bu gelişmeleri tüm detaylarına kadar takip etmekte ve hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir. Biz, sunduğumuz inovatif ve kalıcı çözümlerle müşterilerimize kurumsal değerlerini en iyi şekilde insanlara aktarmalarını sağlıyoruz.

Sio olarak maksimum kalite ve görsellikten taviz vermiyoruz. Müşteri memnuniyetinin oluşması için her projeye kendi işimizi yapıyor gibi titiz ve detaylı yaklaşıyoruz. Eğer mevcut gerek haber yazılımı ve gerekse kurumsal olarak web sitenizle ilgili sorunlar yaşıyor ya da yeni bir web sitesine ihtiyaç duyuyorsanız, ekibimiz sizler için bir çözüm üretmek üzere hazır olacaktır.

Sio Bilişim’de Web Site Tasarımı, E-Ticaret Paketleri, Marka Patent Danışmanlığı ve Sosyal Medya Paketlerimiz bulunmaktadır. Her bütçeye uygun şekilde profesyonel ekiplerimizce hazırlanan paketlerimiz ile size daha fazla fayda sağlamaktayız.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve güncel içerikler için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!

sio-logo-300x165 Hakkımızda

mocup-1 Hakkımızda
Konuşmayı Başlat
Bize Ulaşın.
Merhaba!
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?